Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Bolesna kłótnia z kobietą
Uchwycona przez przechodnia sprzeczka pary na ulicy w Chicago w dzień świętego Patryka. Kiedy kobieta zaczęła krzyczeć, jej facet nie wytrzymał i... Zresztą zobaczcie sami, co się wydarzyło.
51 · 22 · 23 godziny temu
Jak produkowane są wentylatory? - Fabryki w Polsce
Wentylatory odgrywają zasadniczą rolę w procesie wymiany powietrza. Zobaczcie, jak produkowane są wentylatory hybrydowe, łączące zalety wentylacji grawitacyjnej i mechanicznej.
7 · 2 · 23 godziny temu
Przewieziemy koparkę tym statkiem. Co może się nie udać?
Grupa pomysłowych robotników z Indonezji w akcji. Plan był prosty, wykonanie też takie miało być, a efekt... ten bez wątpienia wart jest obejrzenia!
162 · 50 · 1 dzień i 8 godzin temu
Wziął dwuletnią córkę na ręce i skoczył w przepaść na linie
Redha Rozlan, malezyjski celebryta i miłośnik sportów ekstremalnych, zeskoczył z mostu o wysokości ponad 60 metrów. Na rękach trzymał swoją córkę Mekkę, która nie miała na sobie kasku, ale była zapięta specjalną uprzężą. Ojciec i dziecko zawiśli około 10 metrów nad rzeką z kamienistym dnem w Kuala Kuba Bharu.
20 · 45 · 1 dzień i 11 godzin temu
Suchary o lekarzach - Cyber Marian
Człowiek ćma, babcia Aniela, gwóźdź w głowie czy problemy z wątrobą. Zobacz, jak z pacjentami i ich dolegliwościami radzą sobie lekarze w Sucharach.
18 · 2 · 1 dzień i 20 godzin temu
Micha z M4K podpowiada, jak kupić używany samochód
Bity kontra walony. Czy lakier prawdę ci powie? Zobaczcie i sprawdźcie, czego jeszcze nie wiedzieliście w temacie kupna używanego auta.
13 · 5 · 1 dzień i 21 godzin temu
Jakie piwa powinni warzyć początkujący piwowarzy?
Tomasz Kopyra udziela wskazówek początkującym piwowarom i odpowiada na pytania skąd brać receptury, czym się kierować przy układaniu własnych receptur oraz czy piwo z zestawu można wysłać na konkurs.
16 · 9 · 1 dzień i 21 godzin temu
Jak produkowane są materiały stomatologiczne? - Fabryki w Polsce
W tym odcinku programu "Fabryki w Polsce" odwiedzamy fabrykę Cerkamed ze Stalowej Woli, żeby zobaczyć, jak produkowane są materiały stomatologiczne.
5 · 1 dzień i 21 godzin temu
Złodziej przyłapany na gorącym uczynku
Facet zauważył, że ktoś kradnie paczkę spod domu sąsiadów i zareagował. Zdarzenie miało miejsce w mieście Virginia Beach w Stanach Zjednoczonych.
11 · 8 · 1 dzień i 22 godziny temu
Pies nie może się doczekać pieczonego kurczaka
Psiak wie co dobre. Po takiej reakcji czworonoga właściciel nie miał wyjścia, musiał podzielić się z nim swoim kurczakiem.
10 · 3 · 1 dzień i 22 godziny temu