Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…NIECODZIENNIK SATYRYCZNO-PROWOKUJĄCY
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał Dandris
Nowa bohaterka pierwszego planu
Dziennikarz prowadzi reportaż, aż tu nagle... Skąd się biorą tacy ludzie?
okejki 274 · komentarze 28 · 2 dni temu
Sam przestawił karetkę na sygnale
Najprawdopodobniej ekipa karetki ratuje poszkodowanego. W tym czasie kierowca ciężarówki nie wytrzymał, czekając w swoim samochodzie na zastawioną drogę, i przeparkował ambulans.
okejki 30 · komentarze 8 · 4 dni temu
Zatkaną rurą prosto w twarz
Dla niektóry proste zasady fizyki, czy ściślej ciśnienia wody (raczej fekaliów), są zbyt trudne. Nieznajomość prawa szkodzi.
okejki 176 · komentarze 41 · 4 dni temu
Postrzelił się w jaja
Geniusz. Odbezpieczył broń, przeładował i schował za pasek od spodni. Na efekt nie trzeba było długo czekać, ale trzeba przyznać, że kara za głupotę iście spektakularna.
okejki 188 · komentarze 50 · 5 dni temu
Eksplozja fajerwerków na pick-upie
Do zdarzenia doszło podczas przewozu grupki mężczyzna wraz z fajerwerkami na pace. Jeden z mężczyzn odpalił fajerwerk między innymi materiałami pirotechnicznymi. Reakcja mogła być tylko łańcuchowa.
okejki 25 · komentarze 2 · 7 dni temu
Rzeka lawy na Hawajach
Ken Boyer uchwycił spektakularny widok uformowanego koryta dla spływającej lawy. Od erupcji wulkanu lawa pokryła dziewięć mil kwadratowych powierzchni.
okejki 151 · komentarze 32 · 7 dni temu
Pijany wypada z czwartego piętra
Po awanturze z żoną do akcji wkroczyła policja. Mężczyzna próbując ich zaszantażować powiedział, że wyskoczy, jeżeli się do niego zbliżą. Pomimo takiej wysokości i licznych złamań życiu mężczyzny nic nie zagraża... no może poza wkurzoną żoną.
okejki 26 · komentarze 16 · 9 dni temu
Piorun uderza niedaleko obserwatora
Starsi ludzie powtarzali "nie pokazuj na piorun palcem, bo w ciebie strzeli". Coś w tym starym przesądzie jednak jest i oto dowód. Na szczęście skończyło się na zmianie majtek.
okejki 21 · komentarze 15 · 9 dni temu
Żartowniś trolluje mewy
Jest wiele filmików, które pokazują jakie łapczywe i natrętne są mewy. W tym przypadku koleś postanowił zadrwić z ich zachłanności.
okejki 274 · komentarze 21 · 9 dni temu
Zabrał trofeum do domu
Igrzyska Europejskie 2015. Białorusin Sciapan Papou wygrał finałowy pojedynek sambo z Azerem Amilem Qasımovem. Niestety pokonany rywal odniósł dość poważną kontuzję nogi. Czempion w nietypowy sposób pomógł mu zejść z maty.
okejki 332 · komentarze 32 · 9 dni temu