Joe Monster
Szukaj Pokaż menu
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Oglądasz tylko te filmy, które nadesłał
Ile zarabiają politycy?
Ile zgarnia poseł, premier, prezydent czy marszałek? Ile mają dodatków, ile tak naprawdę zarabiają i czy wystarcza im do pierwszego?
10 godzin temu
Kiedy piłkarz wpada na bandy, czyli futbolowe "Łapu-Capu"
Jest przewracający się bramkarz Barcelony, problem ze spodenkami piłkarza Lyonu, włączające się zraszacze oraz wiele innych śmiesznych sytuacji.
23 · 4 · 2 dni temu
Z dziennika introwertyka
Każdy z nas ma coś z introwertyka. Jak bardzo się identyfikujesz?
156 · 65 · 11 dni temu
Wiedźmin 3. NAJLEPSZE TEKSTY
Pomysłowość ludzka nie zna granic.
3 · 14 dni temu
Polscy bezdomni z Berlina nie chcą wracać do kraju
Do widoku ludzi bezdomnych, koczujących w kątach dworcowych hal lub opuszczonych ruderach kamienic, zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Mało kto wie jednak, że polscy bezdomni znani są nie tylko w Polsce, a nasi rodacy stanowią największą grupę ludzi żyjących na ulicy w stolicy Niemiec. Jak wygląda życie bezdomnych Polaków na ulicach tętniącego życiem Berlina?
20 · 33 · 14 dni temu
Ukradli autobus, pojeździli i oddali
Trzech nastolatków wsiada do autobusu miejskiego na przejażdżkę po Stambule. To niesamowite, że niczego nie zniszczyli. Autobus powrócił później do tego samego miejsca, jakby nic się nie stało - ale nastolatkowie nie zdawali sobie sprawy, że ich eskapada jest nagrywana.
15 · 4 · 14 dni temu
Ukradli autobus
► Subscribe to GlobalLeaks: http://goo.gl/bY5w6 Trzech nastolatków wsiada do autobusu miejskiego na przejażdżkę po Stambule. To niesamowite, że niczego nie zniszczyli. Autobus powrócił później do tego samego miejsca, jakby nic się nie stało - ale nastolatki nie zdawały sobie sprawy, że ich eskapada jest nagrywana.
14 dni temu
Jak się trenuje w Bundeslidze?
W tym filmie mam zaszczyt przedstawić wam ośrodek treningowy RB Lipsk od kuchni. Jak wygląda akademia jednego z czołowych klubów ligi niemieckiej? Przekonajcie się sami.
15 dni temu
Polityka na Wesoło #7
Kolejna kompilacja śmiesznych momentów w polskiej i zagranicznej polityce.
1 · 18 dni temu
IJON TICHY - Planeta Rezerw
Takie stare, a wciąż smaczne intelektualnie.
1 · 29 dni temu